All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm led light ] match 67 Products.
5mm 8mm Adjustable color Temperature LED Strip SMD2216 240 LEDs/m 16.2W
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 16.2 W/Meter |
| PCB Width(mm): | 5mm ; 8mm |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Tunable White Adjustable Led Light Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm |
SMD 2835 CCT Tunable Flexible LED Strip 8mm 24V Dual White LED Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm |
CRI90 24VDC COB LED Strip 2700K - 6000K CCT Adjustable 608 Chips/M 8mm LED Tape
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
160lm/W DC24V High Efficiency LED Strip Light 128LEDs/M White Color LED Light Strip
| Color Tempertature: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Beam Angle: | 120° |
8mm RGB LED Strip SMD3838 120 LEDs/M 17.3W 5m Colour Changing LED Tape
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 12.2W/Meter |
| LED Qty/m: | 120Leds/M |
18.5*8.8mm Edge Anodized Led Aluminum Channel With Trim Led Strip Light
| Product Name: | LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Product Size: | Lx18.5x8.8mm |
| Color: | Silver/Black/White |
4*8mm Silicone Neon Strip Side View 24V IP67 Led Neon Rope Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power: | 9.6w/m |
Free Welding 2 Pin LED Strip Connector With Transparent Clear Housing Color
| Width For Strip: | 8mm |
|---|---|
| Description: | Connector For 8mm COB Light Strip |
| Pin: | 2 PIN |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Strip Lights S Shape Bendable Flexible LED Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 4.8W/M ; 7.2W/M |
| IP Rating: | IP20/IP65(Nano) |


