All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm led light ] match 67 Products.
70*57mm Upward Downward Indirect Drywall LED Aluminum Profile For Cove Lighting Design
| Product Name: | LED Aluminum Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip For 8mm 2PIN COB LED Strip
| Housing Color: | Transparent |
|---|---|
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
| Description: | Connector For 8mm 2PIN COB LED Strip |
8mm Width 120LEDs/m DC24V Adjustable Color Temperature LED Strip
| Product Size: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K-6000K |
| Voltage: | DC24V |
8mm Width DC24V SMD2216 Flexible LED Strip 9.6W/M 120 LEDs/M LED Tape Light
| Waterproof: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Storage Temperature: | -40°C~+80°C |
2835 60LED/M 8mm Flexible LED Strip Light 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterproof
| Lumen/m: | 510~660 |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24V White COB LED Strip Light 4000K 8mm Width 480Chips/m Ra>90 LED Tape Lights
| PCB Width: | 50mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K/3000K/4000K/6500K |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Transparent Housing Strip To Wire Connectors
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
|---|---|
| Product Material: | Copper+PC |
| Pin: | 2 PIN |
High Efficiency 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Product Name: | COB LED Strip |
| LED Type: | COB |
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Customize Color Temperature
| Power: | 7.2w/m |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Voltage: | DC24V |


