All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm led light ] match 67 Products.
2 Pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Description: | Connector For 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Function: | Connected |
| Product Material: | Copper+Plastic |
6W/M 160LM/W 24v Energy Efficient Led Strip Tape High CRI>90 80LED/M LED
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
Slim Led Flexible Strip 5mm Width 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 Leds/M Led Tape
| Lumen/m: | 650~715 |
|---|---|
| LED Qty: | 180LEDs/M |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
10mm Color Temperature LED Strip DC24V 2700K-6500K COB Tunable LED Strip
| Color Temperature: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Voltage: | DC24V |
13mm IP20 LED Linear Light Corner Recessed Trimless Led Aluminium Profile
| Product Name: | Led Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
23*16mm Aluminium Gypsum Plaster Trimless Recessed LED Linear Profile
| Product Name: | Trimless Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
23*20mm Aluminium Gypsum Plaster Trimless Recessed LED Linear Profile
| Product Name: | Trimless Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
8*12mm LED Aluminum Profile With PC Diffuser For Cabinet Lighting
| Product Name: | LED Aluminum Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
16*14mm Seamless Plaster Wall Light Trimless Drywall LED Aluminum Profile
| Product Name: | Trimless Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
13x19 Architectural Gypsum Plaster Ceiling LED Extrusion Profile
| Product Name: | Trimless Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |


