All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm led light ] match 67 Products.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
High Quality SMD2835 120 LEDs Flexible LED Strip 8mm 24V RA90 Led Tape Light
| Voltage: | DC 24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8 Mm |
Free Cut 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Flexible Led Strip Lights
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power(W): | 10 W/Meter |
| LED Chips/m: | 528 Led Chips/M |
8mm SMD2835 Led Tape Lights 98Leds/M Flexible Led Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 10.1W/Meter |
| PCB Width: | 8mm |
48V Led Flexible Ribbon 20m Long Running White Flexible Led Strip Lights Waterproof
| Voltage: | DC48V |
|---|---|
| Power: | 9.6W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm / 10mm |
Short-Unit Flexible LED Strip 1 LEDs Per Cut 8mm 24V SMD2835 Led Cuttable Strip Lights
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
3 Pin 10mm Transparent SMD LED Strip Connectors PCB To Wire Quick Connection
| Package: | PE Bag + Carton |
|---|---|
| Width For Strip: | 10mm |
| Pin: | 3 PIN |
SMD 2835 60 Leds/M 3000K Flexible LED Strip 8mm Width Ra90 Waterproof Led Strip Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 7.2W/Meter |
| PCB Width: | 8mm |
2835 2LED/Cut Short-Unit Mini Cut Cutable 24V Flexible Led Strip Lights
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8mm Width Recessed LED Aluminium Profile Slim LED Strip Aluminium Profile
| Product Name: | LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Product Size: | Lx12.8x9mm |
| Stand Length: | 2.5m( Support Customed) |


