All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm led light ] match 67 Products.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip
| Product Size: | W 8mm | H 1.6mm | L5,000mm |
|---|---|
| Color: | Orange |
| LED Qty: | 480 Chips/m |
160LM/W High Efficiency LED Tape DC24V 80Leds/M 8mm Width 24v Led Strip Lights
| Other Service: | OEM & ODM, One To One Communication |
|---|---|
| Color Tempertature: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
| IP Grade: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
DC24V Free Cuttable LED Tape 8mm Width 528 LEDs/m 10W/m COB LED Strip
| IP Rating: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Width 60 LEDs/M Indoor Outdoor Led Flexible Lighting Strip
| PCB Width: | 8mm |
|---|---|
| Wattage: | 7.2w/m |
| LED Color: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LEDs/M 8mm Width Flexible LED Strip RA>90 SMD2835 Led Strip Light Tape
| Product Name: | Flexible LED Strip |
|---|---|
| Wattage: | 10.1 W/m |
| CRI: | Ra>90 |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Product Size: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8.33mm Short Cut LED Strip Light 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Flexible LED Strip
| LED Qty: | 120LEDs/M |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Cut Unit: | 1 LED/8.33mm |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


