All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm cob led strip ] match 15 Products.
DC24V Free Cuttable LED Tape 8mm Width 528 LEDs/m 10W/m COB LED Strip
| IP Rating: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
Free Cut 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Flexible Led Strip Lights
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power(W): | 10 W/Meter |
| LED Chips/m: | 528 Led Chips/M |
6000k 9.6W/M Led Strip Cob CRI>90 480Chips/M Led Flexible Dotless Strip Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 9.6W/Meter |
| PCB Width: | 8mm |
10mm Color Temperature LED Strip DC24V 2700K-6500K COB Tunable LED Strip
| Color Temperature: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Voltage: | DC24V |
IP20 L Shape Corner Connectors Transparent Clear For Efficient And Durable Connections
| IP Rating: | IP20 |
|---|---|
| MOQ: | 100pcs |
| Product Name: | COB LED Strip Connector |


