All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 8mm cob led strip ] match 15 Products.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip
| Product Size: | W 8mm | H 1.6mm | L5,000mm |
|---|---|
| Color: | Orange |
| LED Qty: | 480 Chips/m |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Tunable White Adjustable Led Light Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm |
8mm Width Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Product Name: | COB LED Strip |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Power: | 10w/m |
COB LED Strip Connector Corners Strip To Strip For 8mm 2PIN COB LED Strip
| Housing Color: | Transparent |
|---|---|
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
| Description: | Connector For 8mm 2PIN COB LED Strip |
High Efficiency 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Product Name: | COB LED Strip |
| LED Type: | COB |
CRI90 24VDC COB LED Strip 2700K - 6000K CCT Adjustable 608 Chips/M 8mm LED Tape
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
24V White COB LED Strip Light 4000K 8mm Width 480Chips/m Ra>90 LED Tape Lights
| PCB Width: | 50mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K/3000K/4000K/6500K |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
Free Welding 2 Pin LED Strip Connector With Transparent Clear Housing Color
| Width For Strip: | 8mm |
|---|---|
| Description: | Connector For 8mm COB Light Strip |
| Pin: | 2 PIN |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Transparent Housing Strip To Wire Connectors
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
|---|---|
| Product Material: | Copper+PC |
| Pin: | 2 PIN |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 9.6W/Meter |
| LED Chips/m: | 320Led Chips/M |


