All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ smd led strip connector ] match 26 Products.
3 Pin 10mm Transparent SMD LED Strip Connectors PCB To Wire Quick Connection
| Package: | PE Bag + Carton |
|---|---|
| Width For Strip: | 10mm |
| Pin: | 3 PIN |
2 Pin 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Description: | Connector For 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Function: | Connected |
| Product Material: | Copper+Plastic |
2 Pin SMD LED Strip Connectors Transparent Housing Strip To Wire Connectors
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
|---|---|
| Product Material: | Copper+PC |
| Pin: | 2 PIN |
3 PIN 10mm PCB To PCB SMD Solderless LED Strip Connector Transparent
| Package: | PE Bag + Carton |
|---|---|
| Material: | Copper Alloy+Plastic |
| Housing Color: | Transparent Clear |
5 Pin RGBW LED Strip Connector Strip To Wire Free Solder Quick Connection
| Pin: | 5 PIN |
|---|---|
| MOQ: | 100pcs |
| Housing Color: | Transparent |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Commercial Led Strip Industrial Led Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W/Meter |
| LED Qty/m: | 128Leds/M |
8mm RGB LED Strip SMD3838 120 LEDs/M 17.3W 5m Colour Changing LED Tape
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 12.2W/Meter |
| LED Qty/m: | 120Leds/M |
Dotless Colorful Cob Rgb Rgbw Addressable Led Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT Tunable Flexible LED Strip 8mm 24V Dual White LED Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm |
4.5mm Slim COB Led Strip 528 Chips 4W Dotless Led Rope Light
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power(W): | 4W/Meter |
| LED Chips/m: | 528 Led Chips/M |


