All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ dream color led strip ] match 5 Products.
Digital RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 14.4W/Meter |
| Led Quantity: | 60Leds/M |
DMX512 Control LED Tape Dream Color 24V Programmable 5050 RGB LED Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB Width: | 12mm |
Digital Addressable DMX RGB LED Strip Lights DC24V SMD5050 Programmable Led Strip
| Product Name: | Digital RGB LED Strip |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Product Size: | W 12mm | H 2.1mm | L5,000mm |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip With 12mm PCB Width
| Product Name: | COB LED Strip |
|---|---|
| PCB Width: | 12mm |
| IP Rating: | IP20/IP65 |
14 Keys Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller For LED
| Input Voltage: | DC5-24V |
|---|---|
| Maximum Number Of Control Pixels: | 2048 |
| Suppot IC: | WS2811, WS2812B |
1


