All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ silicone neon strip 24v ] match 37 Products.
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| Wattage: | 9.6w/m |
12*25mm Silicone Neon Strip 24V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6w/m(white Light) ; 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); 20w/m(RGBWW) |
| IP Rating: | IP67 / IP68 |
Φ 18mm Silicone Neon Strip 24V CRI90 9.6W/M 360° Flexible Round Neon Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Product Size(mm)): | 18(φ)*5000(L) |
6mm Slim Silicone Neon Strip 24V RA 90 Side Bend Flexible LED Strip Neon Tape
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power: | 9.6W(White Light);16.2W(CCT);12.2W(RGB) |
16*16mm Side Emitting IP67 Waterproof Silicone Neon Strip Light 24V LED Neon Flex
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W(White Light); 19.2W(CCT); 14.4W(RGB) 19.2W(RGBW);20W(RGBWW) |
| IP Rating: | IP67 |
10*10mm Ra90 Silicone Neon Strip IP67 Waterproof Top Emitting LED Neon Flex Strip
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| IP Rating: | IP67 |
12*12mm Top Emitting IP67 Silicone Neon Strip DC24V LED Neon Light
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*12(H)*5000(L) |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
6*15mm LED Silicone Neon Strip Light Flex Curved Shape IP65 IP67 Flexible
| Power: | 9.6 W/M |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| IP Rating: | IP67 |
16*16mm Silicone Neon Strip Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v Neon Rope Light Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| Product Size(mm)): | 16(W)*16(H)*5000(L) |
12*20mm Silicone Neon Strip Flex Side Bend 24v IP67 Led Waterproof Ribbon
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(w/m): | 9.6W ; 19.2W ; 14.4W; 19.2W; 20W |
| Cuttable Size: | 50mm ; 100mm |


