All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ ip68 waterproof led strip ] match 13 Products.
2835 60LED/M 8mm Flexible LED Strip Light 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterproof
| Lumen/m: | 510~660 |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LEDs/M 8mm Width Flexible LED Strip RA>90 SMD2835 Led Strip Light Tape
| Product Name: | Flexible LED Strip |
|---|---|
| Wattage: | 10.1 W/m |
| CRI: | Ra>90 |
10mm Width DC24V Flexible LED Strip 168LEDs/M High Density Led Strip
| Product Name: | Flexible LED Strip |
|---|---|
| Power: | 17.34w/m |
| PCB Width: | 10mm |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Width 60 LEDs/M Indoor Outdoor Led Flexible Lighting Strip
| PCB Width: | 8mm |
|---|---|
| Wattage: | 7.2w/m |
| LED Color: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
220lm/W 180leds DC24V High Efficiency Series Flexible Led Strip Light
| Dimmable: | Yes |
|---|---|
| Cuttable Length: | 9LED/50mm |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Slim Led Flexible Strip 5mm Width 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 Leds/M Led Tape
| Lumen/m: | 650~715 |
|---|---|
| LED Qty: | 180LEDs/M |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |


