All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ addressable led strip 19 2w ] match 3 Products.
DMX512 Control LED Tape Dream Color 24V Programmable 5050 RGB LED Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB Width: | 12mm |
Dotless Colorful Cob Rgb Rgbw Addressable Led Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Flexible RGB+W LED Panel LED Strip IP20 24V 240mm Width Led Background Lighting
| Color Temperature: | RGB+W |
|---|---|
| Product Size: | W 12mm | H 2.1mm | L5,000mm |
| Cutting Length: | 34.2mm |
1


