All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 4 x 8mm led neon strips ] match 3 Products.
4*8mm Silicone Neon Strip Side View 24V IP67 Led Neon Rope Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power: | 9.6w/m |
8mm 140LM/W High Efficiency Flexible Led Neon Strip Lights 4.8w 64LEDs
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 4.8W/Meter |
| PCB Width: | 8mm |
9.6W/M CCT Color Temperature Adjustable LED Strip Flexible Neon 2835 240LEDs/M
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
1


