All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 12v led power supply ] match 20 Products.
12V 24V 35W Switch LED Power Supply For LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Produce Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Size(mm): | 99 (L)*82(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
LED Driver 12V 24V 75W AC To DC Constant Voltage LED Power Supply For Indoor LED Strip Light
| Product Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Product Size: | 99(L)*97(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
12V 24V 50W Switch LED Power Supply For LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Produce Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Size(mm): | 99 (L)*82(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
150W Switching Power Supply For LED Strip Light 12V 24V LED Transformer
| Product Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Size(mm): | 159 (L)*97(W)*30(H) |
| Warranty: | 3 Years |
100W LED Strip Light AC to DC12V 24V Switch Power Supply Driver Adapter
| Product Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Product Size: | 129(L)*97(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
3 Button Mini LED Strip Controller Wireless Rgb For WS2811 WS2812 DC5 To 12V
| Power: | 27A/12V Battery |
|---|---|
| Dimension: | 85 X 85 X 12mm |
| Compatible: | SMDD2835 Series |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| Led Quantity: | 40 LEDs/m |
|---|---|
| Product Material: | TPU |
| Input Voltage: | DC 12V/24V |


