All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ 10mm rgbw led strip lights ] match 4 Products.
10mm 5m rGB Led Strip Lights 24V 60LEDs/M 14.4W LED Tape Colour Changing
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4 W/Meter |
| PCB Width: | 10mm |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width: | 10mm |
10*20mm Side View Silicone Neon Strip Outdoor Decorative IP67 Led Neon Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power(W/M): | 9.6W(White Light); 19.2W(CCT) ; 16W(RGBW) |
10*10mm Silicone Neon Strip Square 3 Sides Lighting Emiting Ra90 IP67 Waterproof Neon Light Strip
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/M |
| IP Rating: | IP65 |
1


