All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ surface mounted led linear ] match 16 Products.
19*11mm LED Linear Light Three Side Indoor Led Aluminium Extrusion Profiles
| Product Name: | LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| Product Size: | 19.5(W)*19.5(H)*2500(L) |
73*30mm Linear Light Fixture 2M LED Aluminium Profile For Ceiling Architectural Lighting
| Product Name: | Recessed LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
16mm Wardrobe Linear Ceiling Light 45 Degrees Led Aluminum Channel Corner Profile
| Product Name: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
6m 12m New Skyline Linear Lighting With Spot Lights For Accent Lighting
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Product Length(mm): | 6M / 12M |
| IP Rating: | IP20 |
35*96mm LED Aluminium Profile Architectural Lighting Fixtures Gypsum Plaster
| Product Name: | LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Color: | Silver/White/Black |
| IP Grade: | IP20 |
5mm 6W/M COB LED Strip Lights CRI>90 504Chips/M Non Dots Flexible Strip Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 6W/Meter |
| PCB Width: | 5mm |


