All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ rgb cct led light strips ] match 40 Products.
High Quality 12mm DC24V 288LEDs/m 5-color RGB+2700K-6000K LED Strip Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB Width: | 12mm |
12mm RGB CCT COB LED Strip DC 24V RGB LED Strip Dot Free RGBWW Light Tape
| Color Temperature: | RGB+CCT |
|---|---|
| Package: | 5m/roll |
| Product Name: | RGB LED Strip |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Adjustable Led Strip Light Multi Color
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° Side Bend Flexible led neon strip IP67 24V Silicone LED Lighting
| IP Rating: | IP67 |
|---|---|
| Product Size: | 6(W)*15(H)*5000(L) Mm |
| Wattage: | 9.6w/m |
30mm Width Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 With CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
RGB COB LED Strip 768chips/M 10mm 14W/M Led Color Dotless Led Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14W/Meter |
| Product Size(mm)): | 5000*10*2.7mm |
6mm Width DC24V Thin Led Strip 168 LEDs/M Flexible Led Light Strips
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
| PCB Width: | 6mm |
Flexible LED Light Sheet 2700K-6500K CCT Led Strip 24v Backlight Lighting
| Product Name: | Color Temperature Adjustable LED Strip |
|---|---|
| LED Qty: | 400 LEDs/PCS |
| Wattage: | 50w/pcs |
13*13mm Neon Tube Three Sides Emitting IP67 Waterproof Led Silicone Light Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 9.6w/m(white Light) ; 16.2w/m(CCT); 12.2w/m(RGB) |
| IP Rating: | IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Strip Connectors CCT LED Strip PCB To PCB Connectors
| Easy Installation: | DIY No Welding Required |
|---|---|
| Housing Color: | Transparent |
| Function: | Connected |


