All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ rgb cct led light strips ] match 40 Products.
D25mm Round Neon led strip light 360° Round Silicone Neon Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power(W/M): | 9.6W(White Light);19.2W(CCT) |
8mm Width 120LEDs/m DC24V Adjustable Color Temperature LED Strip
| Product Size: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K-6000K |
| Voltage: | DC24V |
2835 60LED/M 8mm Flexible LED Strip Light 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterproof
| Lumen/m: | 510~660 |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
10*10mm Ra90 Silicone Neon Strip IP67 Waterproof Top Emitting LED Neon Flex Strip
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| IP Rating: | IP67 |
6mm Silicone Neon Strip Slim Arched Structure iP67 outdoor Decorative Lighting
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Product Size(mm)): | 06(W)*13(H)*5000(L) |
20*20mm Side Emitting IP67 Silicone Neon Strip Light Ra90 Waterproof Outdoor Lighting
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W ; 19.2W ; 14.4W; 19.2W; 20W |
| IP Rating: | IP67 |
12*25mm Silicone Neon Strip 24V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6w/m(white Light) ; 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); 20w/m(RGBWW) |
| IP Rating: | IP67 / IP68 |
16*16mm Top Bend Flexible Silicone Led Strip Indoor Outdoor Lighting Solution
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Bend Direction: | Top Bend |
| Product Size: | 16(W)*16(H)*5000(L)mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 9.6W/Meter |
| LED Chips/m: | 320Led Chips/M |
Solder Free 3 PIN Connector For Flexible LED Strip PCB To Wire Free Welding Connectors
| Item Type: | PCB To Wire |
|---|---|
| Application: | Use For 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED Strip |
| Function: | Connected |


