All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ rgb cct led light strips ] match 40 Products.
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Customize Color Temperature
| Power: | 7.2w/m |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Voltage: | DC24V |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| Wattage: | 9.6w/m |
2535 8.33mm Short Cut LED Strip Light 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Flexible LED Strip
| LED Qty: | 120LEDs/M |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Cut Unit: | 1 LED/8.33mm |
High Efficiency 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V Dotless LED Ribbon
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Product Name: | COB LED Strip |
| LED Type: | COB |
Colour Changing 24V High Density 24V RGB+W COB LED Strip RGBW LED Tape
| Product Name: | RGBW COB LED Strip |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 H |
| Power: | 16W/M |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width: | 10mm |
16*16mm Side Emitting IP67 Waterproof Silicone Neon Strip Light 24V LED Neon Flex
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6W(White Light); 19.2W(CCT); 14.4W(RGB) 19.2W(RGBW);20W(RGBWW) |
| IP Rating: | IP67 |
30*20mm Flexible Silicone Neon Strip IP67 24V LED Neon Light Outdoor Lighting
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Product Size(mm)): | 30(W)*20(H)*5000(L) |
12*12mm Top Emitting IP67 Silicone Neon Strip DC24V LED Neon Light
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*12(H)*5000(L) |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
6mm Slim Silicone Neon Strip 24V RA 90 Side Bend Flexible LED Strip Neon Tape
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power: | 9.6W(White Light);16.2W(CCT);12.2W(RGB) |


