All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ rgb cct led light strips ] match 40 Products.
10mm RGB LED Strip 168LEDs/M 24V 5m 3838 Colour Changing LED Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 17.3W/Meter |
| PCB Width: | 10mm |
Dotless RGB+CCT COB LED Strips 840Chips/M RGB+ 3000 - 6000K 21W/M
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 21W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Flexible LED Wall Washer Lights RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 18W/Meter |
| Led Quantity: | 56Leds/M |
16*16mm Silicone Neon Strip Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v Neon Rope Light Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| Product Size(mm)): | 16(W)*16(H)*5000(L) |
20*14mm Led Neon Silicone Tube Top Bend 24V IP67 Silicone Neon Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 9.6w/m(white Light) ; 16w/m(RGBW); 19.2w/m(RGBWW) |
| IP Rating: | IP67 |
DC24V RGBCCT Flexible COB LED Strip
| LED Qty: | 840 Chips/m |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| PCB Width: | 12mm |
10mm Color Temperature LED Strip DC24V 2700K-6500K COB Tunable LED Strip
| Color Temperature: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Voltage: | DC24V |
20*20 Top Emitting Led Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Strip With Silicone Tube
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Production Size: | 20(W)*20(H)*5000(L)mm |
| Wattage: | 9.6w/m |
6*15mm LED Silicone Neon Strip Light Flex Curved Shape IP65 IP67 Flexible
| Power: | 9.6 W/M |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| IP Rating: | IP67 |
10*10mm 3 Sides Edge Lighting LED Neon Light DC24V 5Meter Roll IP67
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 10(W)*10(H)*5000mm |
| Beam Angle: | 120° |


