All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
Tunable White CCT Adjustable 2700K-6000K 2835 140LEDs/m 19.2W LED Flexible Led Strip Light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
12mm RGBW LED Strip Lights COB 24V Seamless LED Tape For Your Space
| PCB Width: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Beam Angle: | 120° |
5mm 6W/M COB LED Strip Lights CRI>90 504Chips/M Non Dots Flexible Strip Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power(W): | 6W/Meter |
| PCB Width: | 5mm |
160lm/W DC24V High Efficiency LED Strip Light 128LEDs/M White Color LED Light Strip
| Color Tempertature: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Beam Angle: | 120° |
2535 8.33mm Short Cut LED Strip Light 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Flexible LED Strip
| LED Qty: | 120LEDs/M |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Cut Unit: | 1 LED/8.33mm |
15mm Width 24V COB LED Strip Light High Brightness Dot Free LED Strip
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| Voltage: | 24V DC |
2835 60LED/M 8mm Flexible LED Strip Light 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Waterproof
| Lumen/m: | 510~660 |
|---|---|
| LED Type: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
160LM/W High Efficiency LED Tape DC24V 80Leds/M 8mm Width 24v Led Strip Lights
| Other Service: | OEM & ODM, One To One Communication |
|---|---|
| Color Tempertature: | 2700/3000/3500/4000/6000K |
| IP Grade: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
Free Cut 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W Flexible Led Strip Lights
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power(W): | 10 W/Meter |
| LED Chips/m: | 528 Led Chips/M |
24V White COB LED Strip Light 4000K 8mm Width 480Chips/m Ra>90 LED Tape Lights
| PCB Width: | 50mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K/3000K/4000K/6500K |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67 |


