All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
30*16mm Aluminum Drywall LED Channel Plaster Architecture LED Aluminium Profile
| Product Name: | Trimless LED Aluminium Profile |
|---|---|
| Product Size: | 30(W)*15.4(H)*2000(L) |
| Color: | Silver/White/Black |
30*16mm Wall Linear Light Drywall LED Aluminum Profile Architectural Lighting
| Product Name: | Trimless Aluminium Profile |
|---|---|
| Product Size: | 30(W)*15.4(H)*2000(L) |
| Color: | Silver/White/Black |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Sub Size LED Wall Washer Flexible Surface Mounted Linear Light IP67 30° 60°
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power(W/M): | 9.6W |
RGB LED Wall Washer Lens Strip Dimmable Outdoor Led Lights With Lens
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power(W/M): | 14.4W |


