All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
RGB LED Strip 24V Led Background Lighting 240mm RGBW Flexible LED Panel Strip Light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 80W/pcs |
| IP Rating: | IP20 |
Simple Skyline LED Lights 6m 12m 20m Museum Lighting Led Linear Light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 13.5W/M ; 10W/M ; 8.7W/M |
| Product Length(mm): | 6M / 12M /20M |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Strip Lights S Shape Bendable Flexible LED Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 4.8W/M ; 7.2W/M |
| IP Rating: | IP20/IP65(Nano) |
Slim Led Flexible Strip 5mm Width 180 LEDs/M DC24V SMD2216 180 Leds/M Led Tape
| Lumen/m: | 650~715 |
|---|---|
| LED Qty: | 180LEDs/M |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
DC24V Free Cuttable LED Tape 8mm Width 528 LEDs/m 10W/m COB LED Strip
| IP Rating: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
Addressable Flow Water Flexible Led Strip 120leds/M 14.4w/M Dmx Controlled Led Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| LED Qty/m: | 120Leds/M |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*20(H)*5000(L)mm |
| Wattage: | 9.6w/m |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Product Length: | 1m/2m/3m/4m/5m |
|---|---|
| Beam Angle: | 30°45°60°30*45° |
| Input Voltage: | DC 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| Led Quantity: | 40 LEDs/m |
|---|---|
| Product Material: | TPU |
| Input Voltage: | DC 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| Led Type: | SMD 3030 |
|---|---|
| Input Voltage: | DC 12V/24V |
| Ip Rating: | IP67/IP68 |


