All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
12V 24V 35W Switch LED Power Supply For LED Strip Light IP20 Indoor LED driver
| Produce Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Size(mm): | 99 (L)*82(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
Ultra Slim 3mm Flexible LED Strip High Density 238LEDs/M Flexible Led Tape
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 7.2W/Meter |
| PCB Width(mm): | 3 Mm |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm Top Emitting IP67 Silicone Neon Strip DC24V LED Neon Light
| Product Name: | Silicone Neon Strip |
|---|---|
| Product Size: | 12(W)*12(H)*5000(L) |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
14 Keys Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller For LED
| Input Voltage: | DC5-24V |
|---|---|
| Maximum Number Of Control Pixels: | 2048 |
| Suppot IC: | WS2811, WS2812B |
Digital RGB LED Strip DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 14.4W/Meter |
| Led Quantity: | 60Leds/M |
20mm Facade LED Wall Washer Strip Light Outdoor IP67 Multiple Angles
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Power(W/M): | 24W |
Flexible LED Wall Washer Lights RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 18W/Meter |
| Led Quantity: | 56Leds/M |
12mm 4610lm/M High Efficiency LED Strip Tape High Luminous Led 34W/M 256LEDs/M
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 34W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


