All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
Double Row DC24V 15mm Width Flexible LED Strip Bright White led flexible ribbon
| Power: | 19.2w/m |
|---|---|
| PCB Width: | 15mm |
| Waterproof: | IP20/IP65 |
8mm Width 120LEDs/m DC24V Adjustable Color Temperature LED Strip
| Product Size: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700K-6000K |
| Voltage: | DC24V |
LED Driver 12V 24V 75W AC To DC Constant Voltage LED Power Supply For Indoor LED Strip Light
| Product Name: | LED Power Supply |
|---|---|
| Product Size: | 99(L)*97(W)*30(H) |
| Input Voltage: | 85~264VAC |
Dotless Colorful Cob Rgb Rgbw Addressable Led Strip 784Chips/M 24V 12mm
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
DC24V RGBCCT Flexible COB LED Strip
| LED Qty: | 840 Chips/m |
|---|---|
| Working Temperature: | -20°C~+50°C |
| PCB Width: | 12mm |
30mm Width Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 With CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Warranty: | 3 Years |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| CCT: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


