All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
10mm 168LEDs/M Bright White Led Strip Lights RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon
| Voltage: | DV24V |
|---|---|
| Power: | 17.3W/Meter |
| PCB Width(mm): | 10 Mm |
2835 DC24V Flexible LED Strip 60LEDs/M Customize Color Temperature
| Power: | 7.2w/m |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Voltage: | DC24V |
24V DC Digital RGB COB LED Strip SPI Control 12mm Width 630LEDs/M Dot Free
| Product Name: | COB LED Strip |
|---|---|
| Product Size: | W 12mm | H 1.6mm | L5,000mm |
| Color: | RGB |
20 Modes Supported LED Strip Controller With Battery Model CR2025
| Output: | 72W/CH |
|---|---|
| Control Mode: | Remote Control |
| Supply Voltage: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Strip Dot Free Led Tape Lights Indoor Outdoor Decoration
| Product Size: | W 10mm | H 1.6mm | L5,000mm |
|---|---|
| Power: | 15w/m |
| Color Temperature: | RGB |
8mm Width Ice Blue COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Product Name: | COB LED Strip |
|---|---|
| PCB Width: | 8mm |
| Power: | 10w/m |
Flexible LED Light Sheet 2700K-6500K CCT Led Strip 24v Backlight Lighting
| Product Name: | Color Temperature Adjustable LED Strip |
|---|---|
| LED Qty: | 400 LEDs/PCS |
| Wattage: | 50w/pcs |
160lm/W 8mm 128LEDs/M High Efficiency LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Product Size: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip With 12mm PCB Width
| Product Name: | COB LED Strip |
|---|---|
| PCB Width: | 12mm |
| IP Rating: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


