All Products
-
Pedro Soares da Silvaa entrega foi feita dentro do combinado, qualidade do artigo pretendida, a pessoa de contacto muito bem informada sobre o artigo pretendido, optimo intendimento -
Levy SeeVery nice lights, arrived on time, excellent service by the vendor. -
Muhammad RizwanVery Professional !!
Contact Person :
George Gao
Whatsapp :
+8613912313066
Keywords [ bright led strip lights ] match 72 Products.
220lm/W 180leds DC24V High Efficiency Series Flexible Led Strip Light
| Dimmable: | Yes |
|---|---|
| Cuttable Length: | 9LED/50mm |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
8mm 140LM/W High Efficiency Flexible Led Neon Strip Lights 4.8w 64LEDs
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 4.8W/Meter |
| PCB Width: | 8mm |
6W/M 160LM/W 24v Energy Efficient Led Strip Tape High CRI>90 80LED/M LED
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 5 Years |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Tunable White Adjustable Led Light Strip
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 12W/Meter |
| PCB Width(mm): | 8mm |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm Width Amber Color LED Strip
| Product Size: | W 8mm | H 1.6mm | L5,000mm |
|---|---|
| Color: | Orange |
| LED Qty: | 480 Chips/m |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Color Changing Tape Light
| Voltage: | DC48V |
|---|---|
| Actual Power(w/m): | 19.2W/Meter |
| PCB Width: | 12mm |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Adjustable Led Strip Light Multi Color
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 19.2W/Meter |
| IP Rating: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SPI Digital SMD 5050 RGB LED Strip DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Strip Lights
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 14.4W/Meter |
| PCB Width: | 10mm |
Flexible Color Temperature Adjustable LED Strip 24V 50W Large Flexible Led Panel
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Power: | 50W/Meter |
| IP Rating: | IP20 |
34W/M Super Ultrabright Led Strip 12mm Led Strip 24V 140LM/W 256LEDs/M
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 34W/Meter |
| LED Qty/m: | 256Leds/M |


